| anonim_4396 a întrebat:

Si se lipesc varfurile des si trebuie sa le descalcesc dimineata sa mearga pieptanat este normal sau trebuie taiate? nu rau se incalcesc se lipesc intre ele

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Inainte in jur de 60. Era deja foarte mult. Acum maxim 35-40 de fire.

5 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Folosesti balsam? Aplicat dupa samponare ajuta la descurcarea parului. Am patit-o si eu cu un sampon de la Lidl. Imi cadea parul ca naiba, la un moment dat am crezut ca raman cheala. Acum folosesc Wash&Go si nu mai am nicio problema. Sau poate nu-ti prieste samponul. Bye!

| XatomisX a răspuns (pentru blackcat99):

Dar tu in jur de cate fire de par pierzi dupa dus?

| blackcat99 a răspuns (pentru XatomisX):

Inainte in jur de 60. Era deja foarte mult. Acum maxim 35-40 de fire.

| Felys a răspuns:

Nici un medic nu recomanda spalarea parului la doua zile, cu cat o faci mai des cu atat se ingrasa mai mult, slaparea pe cap este suficient o data pe saptamana, nu stiu cine v-a invatat sa va spalati asa des ca la fel ma cert si cu fimea pentru asta

| MishuD a răspuns:

Roachere,apa si sampon! din doua in doua zile.
Eventual meri la un frizer si taie; ti varfurile...

| XatomisX a răspuns (pentru MishuD):

Sunt fatahee hee si ma spal pe cap odata la 2 zile nu e problemawinking