| Gabriel2424 a întrebat:

Site-ul jordan1romania.com vinde produse originale, cum imi pot da seama?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! La ce nume are site-ul, se vede de pe statia spatiala internationala ca au numai prostii, fake-uri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu e cazul să accesez site ul, la ce nume are e clar.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți să îți dai seama, că sunt bine făcute.

| relian a răspuns:

Dapai indiferent cas originale sau nu, tot dracu ala e, adica niste stifturi laughing ba poate ca mai bune or fi alea fake.
Daca si Jordan mai le poti numi produse, alea numa negri, numa oameni genul asta le folosesc, de aia ce umbla dezbracati etc.

| Wr3nch a răspuns:

Vinde o laie, tu crezi ca is originale la pretul ala? Site mai dubios rar am vazut.

| LPCTSTR a răspuns:

Brandul oficial este incorporat cu platforma celor de la nike, deci nu te poti astepta sa fie originale.
https://www.nike.com/ro/jordan

| StripperRaoul a răspuns:

Ala ii site fantoma laughing

| sen0rita a răspuns:

La asa preturi produse originale? logic ca nu sunt.
plus aspectul site-ului e dubios ca dracu))