| Nicolaaa1994 a întrebat:

Site-ul Wildfashion e serios, pot comanda rochii de pe el?

3 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Sunt serioși în ceea ce privește comanda, am fost mulțumită.
Ai grijă la produse, dacă ești înaltă s-ar putea sa ti fie scurte rochiile.o problema pentru mine fiindcă nu obișnuiesc sa mă îmbrac cu rochii care arată prea multe.
Xoxo

| CezarinaLunaria a răspuns:

Am comandat acum 1 lună jumătate 2 rochii după wildfashion și a fost totul în regulă! happy

| Radu_Alice_1989 a răspuns:

Ieri am comandat asta http://bit.ly/1QXWUpn si sincer nu imi fac grija sa nu fie perfecta. am 8 comenzi la activ!