| phebsss a întrebat:

Sper ca am ales categoria potrivita pentru intrebarea urmatoare. Vreau sa particip la un concurs de design vestimentar si trebuie sa trimit niste schite despre care sa si scriu ce materiale s-ar folosi pentru creatiile respective,despre culori, cusaturi si asa mai departe. Cine imi poate da un exemplu despre asa ceva? O poza alaturi de niste detalii in scris....va rog?

1 răspuns:
| arrondelissant a răspuns:

Cred ca ai nevoie de sfaturile lui croitor si ale unui creator. Cauta pe net creatori de moda si da-le un mail, poate dai peste unul mai dragut/a si iti raspunde!