| pix a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca stiti niste magazine online de haine, accesorii pentru femei cu curierat rapid. Multumesc:*

7 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Http://www.starshiners.com/ro/haine StarShiners cel mai bun, sor`mea isi ia haine de aici si vin in timp scurt...

| mattdemon a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/faq
viteza de curierat conteaza de unde stai

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica. Preturile sunt de outlet...

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| adiPc a răspuns:

Incearca www.hainefemei.org

| Tarra_Oradea_mag_1979 a răspuns:

Tarraoradea.shopmania.biz