| AAAA31 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste exerciti de slabit in zona picioarelor niste link-uri ceva

funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Încearcă tae-bo. :P

www.taebospecial.ro -> Tae-bo sculpt pentru acasă. :P

4 răspunsuri:
| Roxytza a răspuns:

Dati jos caseta de la Cindy Crawfosd Shapre Your Body. E destul de greu dar foarte bun.Sau daca nu du-te la sala. Youtubul nu e bun pentru asa ceva.Normal cand faci exercitii trebuie facute fara sa te opresti si pe el e pe secvente. Funda *:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergatul ajuta la subtierea picioarelor.Incearca sa alergi 20 de minute zilnic cu viteza medie.