| Anonim5084689 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un peeling facial bun pentru baieti. Exfoliantul ala de la the ordinary nu se mai gaseste pe nici un site..mersi dau funda!

1 răspuns:
| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda un scrub natural, masezi tenul, de 2 ori pe saptamana, cu malai sau bicarbonat de sodiu(pe pielea umeda). Si ca varianta ce tine de cosmetica, iti pot recomanda Gly(de la Sephora), e un exfoliant de culoare neagra, initial lichid, care se intareste si poate fi indepartat prin tragere. Sper ca te-am ajutat! happy