| alexandra91 a întrebat:

Spuneti mi si mie va rog cum pot slabi repede? plss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina pe cat posibil din alimentatie produsele fast-food, mezelurile si alte preparate, dulciurile, chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic.In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa, in special, aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp). In rest, alearga zilnic, cu viteza medie in jur de 20-30 de minute.Nu vei slabi in timp record(slabirea se va face treptat), dar vei slabi frumos si sanatos.Succes.

4 răspunsuri:
| laurentiu a răspuns:

Grasimi, dulciuri mai putine, si mult sport!

| lAuRitAs a răspuns:

Pai eu mi-am cumparat o emulsie cu aloe vera e vreo 700-800 de mii e pentru stomac pentru ulcer si mai multe are efect de la desfacere 1 luna si in 1 saptamana am ramas numai piele si os laughing aproape deci slabesti regulat de la el

| KPMG a răspuns:

Alimentatia sanatoasa! Nu exista decat artificii de moment...

| gangstaTbaby a răspuns:

Eu am mancat de multe ori pe zi dar foarte putin odata si trebuie sa mananci sanatos ca altfel nici o sansa sadfara:ciocolata, chipssau alte porcari )trebuie sa faci multe miscare si sa fi atenta cate calori au produsele pe care le cumperi. Fara sucuri gazoase sau ceaiuri cumparate.Numai apa plata si minerala si ceaiuri facute de tine acasa ♥♥♥