| drivere a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog mult cum sa-i explic frizerului sa ma tunda asemanator ca in pozele urmatoare, dar nu vreau sa-i arat pozele pentru ca eu vreau sa ma tunda asemanator nu la fel, deci nu vreau sa-i arat pozele si nu vreau asemena raspunsuri
Dau Funda!
http://www.google.ro/......tp?/search

Răspuns Câştigător
| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Trebuie sa-ti lasi parul mai lung putin si sa zici sa te tunda in parti cu 1 sau 2 si in mijloc sa ti taie varfurile cu foarfeca si sa ti-l pieptene cu gel asa pe spate. FUNDA?