| sandra12345 a întrebat:

Spuneti-mi va rog care e cel mai bun prog de modificat poze? si as vrea sa desc progu in pc sa nu trebuiasca sa il cumpar...mai mult as vrea un prog care scoate in evidenta ochii adica sa mareasca genele... mi s-a spus de photoshop dar nu stiu cum trebuie sa fac cu el? mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea intra pe http://www.ezface.com/EZface/Index.aspx si aici nu numai ca iti poti mari genele ci iti poti fac un make up complet, apoi pentru a salva poza in pc-ul tau poti face un preent screen apasand pe butonul 'PreentScreen' de pe tastatura(in caz ca il ai)sau cu programe gen photoscape, la care alegi captureaza>captureaza regiunea(si deschizi un chenar in jurul imaginii careia doresti sa ii faci preent screen)... sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu:)

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Photoshop e cel mai bun

| KisaTheCute a răspuns:

Incearca photo scape si http://www.taaz.com
e cle mai atre site :x iti potipune apr m gene, sprancene, ruj, lipstik, creion :X incearca-l :)

| Laura a răspuns:

Cel mai bun e photoshopul :). Linkul pentru download gratuit:
http://www.mediafire.com/? y1xtglmgwmv
De fiecare data cand il pornesti o sa iti ceara serial number-ul sau ce iti cere, doar da cancel si o sa porneasca.

| lextim a răspuns:

Photo scape.

si magix funpix maker poti sati maresti ochii sau sa corectezi oricare are defect

dar ca sa iti faci gene mai lungi exita un site care ''te machiaza'':
www.taaz.com
e foarte bun
pupici.

| catty443 a răspuns:

Photo shop logic
dar, e bun si picnik, si asta e online. dar, pentru ineput incearca photo scape.

| danimarie90 a răspuns:

Eu una cred ca www.taaz.com asta e pentru machiat si e online e super misto mai e bun photo scape pe el il folosesti usor dar nu prea iti foloseste daca e vorba de a scoate in evidenta ochii bun mai e picnik e online si e foarte eficint pot sa zic dar cel mai bun si cel mai bun e pgoto shop :D:D:X sper sa te fi ajutat