| b3bitsa a întrebat:

Cine imi zice si mie niste prog de modificat poze? mersi, fundawinking

Răspuns Câştigător
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Photoscape,photobuket,photoinstrument,photoeditor,photoshine...cam atatea stiu.

6 răspunsuri:
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Msk pentru funda:X

| Brain_1291 a răspuns:

Pai... photoshop. e cel mai bun dintre cele mai bune

| b3bitsa explică:

Npc

| Jrroxy a răspuns:

Pai eu am incercat pe site-ul picnik.com si este foarte bun poti sa faci orice cu fotografia. Sper sa te ajute.:*

| Draagos a răspuns:

PhotoScape.toate pitiopancele de pe hi5.isi modifica pozele cu el

| ChristinaGM a răspuns:

Pizap; Taaz(e super asta daca ai impuritati pe fata sau altceva le scoti dar... iti ia timp)