| allyce a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce frizura mi-ar sta si sa-mi trimiteti niste poze cu frizuri care mi-ar sta poza mea o vedeti in profil Help plsz...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa iti spun eu o parere:D, daca iti place bine daca nu asta e, nu prea imi dau seama exact din poza de la profil dar cred ca ti-ar sta bine sa te filezi si sa iti faci un breton drep, si ti-l poti face drept sau ondulat cred ca te-ar prinde bine zic eu...sau poti sa mai incerci sa te tunzi asa nu stiu daca o sa mearga site asta da incearca:http://images.google.ro/......tp?/imgres figura aia 6. sper ca ti-am fost cat de cat de folos, succes! andra

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ti-ar sta bine o tunsoare bob cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ti-ar sta bine o tunsoare bob cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul natural despletit