| emily_6345 a întrebat:

Spuneti-mi va rog o fata de 13 ani cu inaltimea de 1, 50-1, 60 m ce greutate ar trebui sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Esti inalta, in jur de 50 kg. happy Poate chiar 50 si... Apropo, nu-ti mai fa griji referitoare la greutate, pentru ca cresti, te dezvolti, slabesti si asa mai departe. Pup!

6 răspunsuri:
| Doublekillll a răspuns:

Uite aici:)introduci datele si-ti da exact:)
http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html

| kesha:D a răspuns:

45-40 kg:*. dar nu asta este important, important este sa arati tu bine si sa te simti bine orikate kg ai avea. take care.:*

| kesha:D a răspuns:

****45-50 kg:*. dar nu asta este important, important este sa arati tu bine si sa te simti bine orikate kg ai avea. take care.:*

| Dăăqueen008 a răspuns:

Ar trebui sa aiba de la 40-45 de kgwinking

| Iuli_9028 a răspuns:

Aprox. 40 - 50 kg.