| Floofficial a întrebat:

Ce greutate ar trebui sa aiba un barbat la 20 ani si inaltimea 1.81?big grin Minim, maxim

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ciudat,mas spanzura de as avea 70 de kg straight face la 1, 81? eu am 1, 83 - 1, 85 si am 100 - 102 kg, am facut sala, in prezent lucrez ca agent de paza, merg pe jos 5km dus 5 km intors, nu am probleme cu rezistenta, imi e bine asa cum sunt. De ce oare toti vor sa fie trasi prin inel? eu nu as renunta la greutatea mea.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa aiba 76 de kg.
La fete greutatea trebuie sa fie cu 10 mai mica decat inaltimea, iar la baieti cu 5.

| Xenia16 a răspuns:

Greutate minima 69-70 de kg, maxim 75