| Mayyyyyy100 a întrebat:

Stie care un site cu haine gen feminine pentru baieti cum ar fi sosete lungi pana la coapse care livreaza cu sameday la easybox?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Feminine pentru baieti? Ha, ha!

| vladutzuu27 a răspuns (pentru darrio2007):

Toate ca toate, dar femboys > femei

| lox788 a răspuns (pentru vladutzuu27):

Mare om mare caracter

| vladutzuu27 a răspuns (pentru lox788):

Raspunsul a fost (pe jumatate) ironic, dar mi se pare stupid sa judecam lumea pe subiecte puerile precum acesta, cum este modul de a se imbraca.

| dullcat a răspuns:

Poti cauta pur si simplu marimile mai mari la haine pentru femei? Nu prea exista in Romania nisa asta de care zici, cel putin nu inca.