| uuueeeccc a întrebat:

Stie careva cat costa un buchet din brose?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Intre 15-20 RON!
Depinde si de unde le cumperiwinking

| uuueeeccc explică (pentru AlinaaAli):

Asa arata un buchet din brose :) http://1.bp.blogspot.com/......ouquet.jpg ( nu cred ca e 15-20 ron;)) )

| uuueeeccc explică (pentru AlinaaAli):

Alina cauta pe google brooch bouquet tongue nu cred ca ar costa 15-20ron tonguewinking

| uuueeeccc explică (pentru AlinaaAli):

Sry ca am raspuns de 2 orihee hee dar nu-mi aparea raspunsul laughing)

| AlinaaAli a răspuns (pentru uuueeeccc):

Am inteles altceva tongue

| uuueeeccc explică (pentru AlinaaAli):

Nici o problema big grin

| Amelya02 a răspuns:

Nu stiu, si scuze ca nu raspund la subiect, am vazut acum cum arata un buchet din brose. este ceva aparte, chiar incredibil de frumoos!big grin