| maria91r a întrebat:

Stie cineva cam cat costa sa-ti pui o pietricica pe dinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cred ca multisor. eu in italia am dat odata 70 de euro. dar am prins faza si am inceput sa imi aplic singura. e super usor si nu costa aproape nimic... daca vrei iti spun cum...:*

6 răspunsuri:
| Alexa_8596 a răspuns:

Pai prietena mea a avut happy :p A costat putin mai mult laughing O are de 2 ani jum :S?

| pisika a răspuns:

O prietena din valcea si-a pus pietricica cu 100 ron, dar nu stiu la ce cabinet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40 de lei mai precis happy

| mariaale a răspuns:

In jur la 50-60 ron

| maria91r explică:

Moretta te rog sa imi spui cumbig grin

| piscot a răspuns:

Sora mea a dat 100 de lei, si a aplicat o la un cabinet stomatologic la noi in Bacau. O are pe dinte de 1 an si cateva luni.