| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum poti scapa de celulita fara masaj? Sunt slaba dar am putina celulita sub fese. Intr-o luna plec la mare si as vrea sa stiu daca se poate scapa de celulita

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Celulita este o punguta de grasime crescuta intre fibrele musculare. De ea se poate scapa NUMAI prin SPORT>.
Mult-foarte mult sport, ca grasimuta sa se topeasca si sa dispara din fibrele musculare.
Chiar si slabi au celulita, fiindca sunt sedentari, adica nu fac efort fizic mai deloc, sau insuficient.

| AndrElle a răspuns:

Mda produsele astea bune: Gerovital sau nu știu pentru regenerarea pielii.