| Ionelarebela a întrebat:

Stie cineva cum se foloseste masca tratament pentru parul blond advance techniques de la avon? doresc sa mi-o cumpar insa eu am parul saten deschis cu suvite blonde. e buna? am urgent nevoie de raspunsurihappy

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Eu mi-am cumparat sampon pentru par blond de la Niveea, face parul sa arate super. Si eu par saten si cu suvite blonde si chiar dupa 1-2 luni de la vopsire ma intreba prientenele daca e proaspat vopsit. Cred ca are putina vopsea blond samponul in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se aplica pe parul spalat si nu se clateste.eu am folosit-o si nu mi-a dat rezultate.

| geodiva a răspuns:

Sincer e super.Eu m-am facut in Mai, si acum am parul la fel.Si chiar imi place culaorea. Vara este chiar blond.Si mie una nu mi s-a dus