| lore91 a întrebat:

vreau sa-mi fac suvite blonde acasa. Ce trebuie sa-mi cumpar pentru decolorare? Am inteles ca am nevoie de 'pudra decoloranta dar cu ce o amestec? Si de cata pudra decoloranta am nevoie pentru cateva suvite?
Eu am parul saten deschis, sper sa-mi iasa.

Răspuns Câştigător
| ramona_5587 a răspuns:

Un pliculetz iti ajungehappy poate nici nu iti trebuie atata.
Iti cumperi decolorant si oxidant de 12% trebuie pentru pudra.
si cand pui vopseaua pe par acoperi cu o punga si incalzesti cu feonul ca sa se decoloreze mai bine.Pana ai suvitele galbene sa nu scoti punga asteapta pana se fac blonde (deschis).
Baftahappy o sa iti stea binehappy si eu am tot saten deschis parul' si mi. a stat bine
big hug

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Pudra si solutie decoloranta 95, iti p[ui o punga pe cap, faci gauri si tragi suvitele pe care vrei sa le vopsestgi prin gaura.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Paris a răspuns:

Eu zic sa nu ti le faci singura pentru ca risti sa te trezesti cu niste pete de toata frumusetea. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal.trebuie sa mergi la un cuafor sau un specialist in domeniu, nu vei reusi sa-ti faci ce ti-ai dorit, dai un ban dar esti frumoasa, pa