| MissD a întrebat:

Stie cineva cum se numeste clama aceea de par la care face reclama la tv? La tv zice ca dau 4( alba, neagra, aurie si argintie) la pretul de 99 de lei. Sau ceva de genu. M-ar interesa cum se numeste si daca as putea vedea filmulete ceva unde pot vedea ce coafuri pot realiza cu ea.

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Se numesc ``GLAMOURETTES``:D. E bun are si o prietena de-a mea:)
http://www.telestarshop.ro/product.php?id_product=96
Pa, pa,:-*

125 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu.Sunt din Mangalia si costa 9 lei una...Se numeste GLAMOURETTES fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte buna glamuretts mi-am luat eu si faci multe coafuri cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clama aia se num glamurettes si se citeste glamuret si da poti intra pe youtube sau pe site-ul teleshopping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamuret dar eu l-am loat cu 7 lei unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot eu sa iti fac rost daca vrei
ciupy__claudiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret sa numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc Glamourettes si eu mi-am cumparat dintr-un magazin cu 9 lei deci nu este nevoie sa dai 99 leibig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurets. e foarte buna.am si eu 29.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ati cumparat voi asa ieftin.scrietimi pe facebook dobai monica.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 9 lei margeanului o gasesti in cartierul rahova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun de nimic am si eu si chiar nu prinde bine
ti se desface parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste GLAMURETTES cu 99 lei si iti da si un CD cu poze dar daca vrei sa iei mai ieftin cauta prin magazine si ia cu 7 lei eu mi-am cumparat 3 pe negru ci auriu una pa albastru cu o floare si un pe albastru marin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu cum se mumeste
clamuret am eu din aia
pot sa iti prinzi apru in toate felurile
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galamurts sunt cele mai tari clame de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai tari clame de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la un magazin pe nume cibela dar numa tinut mi s-a rupt ca nu avea elastic avea ceva folie sau nu stiu ce dar era foarte slaba mi-am cumparat din centru si sunt mai bune cu 6. 20 de banihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamuret, daca cumperi unul iti arata pe spate cum poti face cuafiuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga sa stii ca acea clama sa numeste,, GLAMURETTE,,. Sa ti mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca nu are rost sa iti cumperi acele clame de par. GLAMOURETTES. eu mi-am luat si cu 6 lei. am gasit eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc GLAMOURETTES am si eu una siclam dar nu stiu cum se prinde imi spune cineva? va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca as putea vedea filmulete ceva unde pot vedea ce coafuri pot realiza cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Glamourette

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamouretess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unul pe roz si a costat 5 lei si prietena mea are pe negru si albastru! se numesc "glamguret"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamurette si poti vedea pe net coafuri simple, interesante si sofisticate dar usor de facut

| mary_1175 a răspuns:

Si eu am cumparat una din magazin si am dat 8 lei pe una...deci e o proste sa le cumperi de la teleshoping.cik pe 4 clame dai 99lei si daca iei 4 clame de la magazin dai32de lei.deci faci economie.

| Pinky_1427 a răspuns:

Se numeste Glamurette.Te PUP.

| any_3224 a răspuns:

Se numeste glamuret si are si alte culori mov, rosu,

| Glamourettesdevanzare a răspuns:

La bucuresti se gasesc pe la chinezi. pe la dragonul rosu...sau poate gasiti si la alte magazine ale chinezilor. din dragonul rosu se ia marfa pentru magazine.acolo totul este mai ieftin. cei de acolo dau glamouretele cu 6-7 lei happy oricum... o bucata e sub 10 lei