| Marian619 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste hairstyle-ul asta? Si daca e greu de facut? Pentru mai multe poze cautati BigBang Top white hairstyle.Sau Top ft.GD High High pentru video sau Top ft. GD Knock out tot video

https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Nimenitoteu a răspuns:

Stiu ca e raspunsul dupa aproape o saptamana, dar ti-ai raspuns singur la intrebare, wtf. Aveti poze, aveti aifoane, tablete, arati poza stylistului, Ii spui sa te tuna pe lateral cu 1 sau 2, iar sus il lasi mare cam 4-5 poate mai mult, depinde cat de repede creste, folosesti o placa de par, pheonul, daca vrei culoarea intreaba un stylist sau vreo baba care e mova in caplaughing

| Marian619 explică (pentru Nimenitoteu):

Eu vreau sa stiu cum se cheama stilul, nu doar sa ma tund asa