| intrebcenustiu a întrebat:

Stie cineva daca la adidasi corespund marimile de la baieti la fete? De exemplu daca sunt baiat si port marimea 40, mi-ar veni niste adidasi de fete marimea 40 sau sunt diferiti? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Corespund.

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Pai da sunt mai diferiti pentru ca baieti au picoarele mai umflate iar picoarele fetelor sunt mai slabe sa zic asa adidasi lor sunt mai strambti dar bine inteles nu toate fetele au picoarele la fel exista si fete care au picoarele mai umflate dar daca cumperi o pereche noua din magazin sigur ca vor fii mai strambi dar apoi depinde cum ai tu picoarele pentru ca si baieti nu au toti picorele la fel

| Noname2128 a răspuns:

Sunt multe perechi adidași unisex, sunt pe toate mărimile. Spor la cumpărături.