| alecaaleca a întrebat:

Stie cineva daca se gasesc produse Max Factor in Drobeta Turnu Severin? Daca da, imi puteti spune unde? Va multumesc

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna! Permite-mi sa-ti dau un sfat! Elimina produsele cosmetice care contin chimicale si axeaza-te pe cosmetice BIO. Deoarece asa poti preveni imbatranirea prematura a pielii si ar fi pacat de frumusetea si tineretea ta! Asta a fost ca o mica paranteza! Deoarece nu ma pot abtine sa nu intervin cu un sfat, cand vad ca tipele inca mai folosesc produse diverse cu chimicale. Este timpul sa ne educam din punctul de vedere al consumului diversificat si sa ignoram piata chimicala! Zi DA, BIO-pentru o viata sanatoasa! Pentru mai multe info, contacteaza-ma si te voi sfatui mai multe! Cu stima, vesnic BIO!