| Trasnea_Ioana_1996 a întrebat:

Ştie cineva dacă se mai poartă tunsoarea "ras pe o parte "si in 2014?

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Decat sa recurgi la un gest extrem (da e in tendinte dar ce faci apoi? mai trebuie sa iesi si in lume si nu esti Rihanna) iti recomand un compromis http://fucsia.ro/......est-sezon/

| Catacombe a răspuns:

Se mai poarta, doar ca nu mai este asa populara. Mie sincer nciodata nu mi-a placut acest gen de tunsoare. Vad pe strada ca se poarta foarte mult parul impletit in fel si fel de cofiuri. Funda?