| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Stie cineva daca uleiul de ricin e bun pentru indesarea sprancenelor?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Firul de par creste dinte-un folicul. Dacă ți-au căzut multe fire de par, uleiul de ricin le va face sa crească mai repede. Dar nu o sa fie mult mai dese decât le-ai avut pana acum.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru mine a fost. Mai accelereaza putin cresterea sprancenelor.

| ALGator a răspuns:

Cu siguranta nu. Ceeace nu a asigurat ereditatea nu se mai poate corija dupa nastere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte bun si eu l-am folosit. Ajuta foarte bine si la alungirea genelor. Se aplica de obicei seara inainte de somn o cantitate micuta. Se curata usor cu un servetel demachiant.

| Iunix a răspuns:

Mda... dar nu face minuni.

| Fantastic7 a răspuns:

Da

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu la toți merge. Poti face mătreață și dermatita.

| Evolettee a răspuns:

Nu,pentru ca uleiul de ricin nu ajunge in stratul de piele unde creste firul de par(rădăcina lui).

| Alina9Cornelia a răspuns:

Clar este bun. Eu il aplic cu periuța curata de la un rimel. Deiferenta se vede in timp. Durează ceva pana creste.

| karinacori a răspuns:

Iti poti da seara si dimineata il cureti cu o discheta demachianta