| minteuandedouaori a întrebat:

Ce stiti pentru indesarea parului? Am auzit de la cineva ca uleiul de ricin ar ajuta.are efect si in cat timp isi face efectu?

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Eu stiam mai mult ca e pentru crestere,dar probabil ca si pentru ce ai nevoie tu e bun,probabil,eu am incercat pe parul meu,dar pentru crestere, am citit ca ajuta si la indesire, poti sa-ti faci o masca pe saptamana http://www.mami.ro/......rului.html inspirate de aici, bafta

| Cella a răspuns:

Din cate stiu si... mmm auzit uleiul de ricin se foloseste de 3 ori pe saptamana thinking ( timp de 2-3 spt/poti s mai mult... rau nu iti face gen sa iti cada parul sau alte chesti) te dai, masezi pielea capului usor. si te acopperi cu in prosop pentru sa zicem 1-2h se spun ca se vad rezultate adica e mai bun un tratament naturaltongue

sper sa te ajute

| dede_7766 a răspuns:

Indesare nu exista, numa indesire rolling on the floor))))))))))))) ca nu poti sa-l indesi in sac

| agentulagent a răspuns:

Uleiul de ricin este bun pentru cei care au inceput de chelie, deci sigur isi face efectul si pentru indesire... in cat timp nu stiu, dar trebuie sa te dai in fiecare zi