| Deiiu26 a întrebat:

Stie cineva sa-mi spuna un spray pe care il aplici inainte de folosirea placi de indreptat parul. Ceva pe care l-ati incercat si e bun la un pret acesibil si daca se poate sa-mi dati si poze cu produsul. Ms mult. funda pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Noname_4934 a răspuns:

Protectie de la Syoss
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Am luat-o de la supermarket
Am dat 15 lei pe ea
E faina

2 răspunsuri:
| zalex98 a răspuns:

Pai eu am un o solutie si sunt foarte multumita de ea...si nu am dat decat 8.99 lei pe ea. Daca vrei sa vezi produsul poti intra pe google la imagini si scrii:" Balea trend it up". Funda?big grin