Exista prin farmacii spray anestezic sau ceva de genu asta? Daca stie cineva poate sa imi spuna si la ce pret sunt? Multumesc pentru ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

De existat exista., depinde pentru ce il iei.iar pretul este incepand de la 30 lei.sunt la fel fiole de xilina.care sunt mai ieftine 8 lei

| Minnie_6826 a răspuns (pentru IngerulSiDraculTau):

Pt ce anume iti trebuie? Xilina e buna dar de obicei pentru dureri de dinti, cand ai sparta o masea etc.sunt si spray uri care ingheata odata in contact cu aerul, pentru durerile corpului in general.Pretul nu il stiu dar nu ar trebui sa coste prea mult happy