| Alexandru_Alex_1985_uJ4i a întrebat:

Stie cineva un site de haine fake bape supreme off white etc unde poti plati comanda la curier?

2 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| AnneMarii20022 a răspuns:

GearBest.com – un magazin chinezesc foarte popular chiar si la noi in Romania, produsele disponibile sunt destinate atat femeilor, cat si barbatilor. Modelele regasite aici sunt printre cele mai deosebite, iar calitatea acestora este foarte buna. Pretul de achizitie este similar cu ce gasim si la restul magazinelor chinezesti, iar transportul este gratuit, indiferent de pretul sau cantitatea produselor achizitionate.

BangGood.com este un magazin chinezesc cu o gama larga de produse, printre care si articole vestimentare pentru barbati sau femei. Pe site exista si o categorie unde veti gasi imagini reale, de la cumparatori. Preturile sunt in general destul de bune iar transportul de cele mai multe ori este gratuit, asta daca alegeti livrarea prin posta si nu prin curier rapid.

DressLink.com – unul dintre cele mai ieftine magazine cu haine din China. Pe site exista categoria FlashBuy unde multe dintre produse costa numai 0.01$ – practic acestea sunt gratis, trebuie platit doar transportul. Daca vrei sa eviti taxa de transport, exista categoria Free Shipping, acolo fiind disponibile doar produsele cu transport gratuit. Majoritatea articolelor sunt exclusiv pentru femei, insa exista si o subcategorie cu haine pentru copii.

zaful
ZAFUL.com – Magazin cu haine exclusiv pentru femei, preturile sunt convenabile, iar transportul este gratuit daca alegi „Flat Rate Shipping" – fara tracking number produsul ajunge la destinatie in maxim 30 de zile. Calitatea produselor se reflecta de cele mai multe ori in pretul de la raft, asadar, daca cauti chilipiruri nu poti avea pretentia de materiale premium, insa pentru cele mai multe produse raportul dintre pret si calitate este unul foarte bun.

Rosegal.com – Este un alt magazin chinezesc de unde iti poti comanda haine de dama cu preturi foarte bune. Toate produsele sunt cu transport gratuit, indiferent de valoare, insa acest lucru este posibili doar prin alegerea metodei de transport „Flat Rate Shipping" – nu ofera tracking number, iar produsul comandat ajunge la destinatie in maxim 30 de zile. Exista si livrare rapida, insa pentru aceasta trebuie sa platesti taxa de tranport aproximativ 100 lei – este avantajoasa doar daca doresti ca produsul sa ajunga la destinatie in maxim o saptamana.

SammyDress.com – magazin chinezesc cu haine pentru femei si barbati. Produsele disponibile pe site sunt de buna calitate, iar costul transportului este unul acceptabil, in comparatie cu alte magazine unde platesti transportul mai mult decat produsul respectiv. Este popular chiar si la noi in tara – foarte multe persoane din spatele blogurilor de fashion cumpara produse de la acest magazin. Gama larga si variata de produse il recomanda – sunt disponibile chiar si rochii sau pantofi de mireasa.

Oasap.com – bijuterii, incaltaminte si haine, exclusiv pentru femei – cam acestea ar fi cateva dintre categoriile acestui magazin chinezesc. Este unul dintre cele mai vechi, are produse de calitate si preturi foarte bune. Transportul este gratuit doar daca optezi ca produsul ales sa fie trimis prin posta din China, ceea ce inseamna ca acesta va ajunge la destinatie in maxim 30 de zile, fara optiune de urmarire.