| Bianca_2119 a întrebat:

Stie cineva unde imi pot gasi un nuantator albastru pentru par pe internet? Am cautat peste tot si nu am gasit. Astept raspunsuri happy. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......r-natural/
Uite ce a zis @Iuliaaa:
Eu mi-am facut(pentru un bal de Halloween am avut nevoie)suvite de 3 culori, extrem de simplu! Am cumparat de la farmacie : albastru de metil, violet de gentiana si rosu de castelani(fiecare costand in jur de 3 lei). Am umezit parul, apoi am luat o bucata de vaza, am pus cateva picaturi de albastru de metil pe ea, am luat sivita dorita si am inceput sa o frec cu vata(nu intelegeti gresit laughing ) si am obtinut culoarea. Si se duc dupa 2-3 spalari, si nici nu degradeaza parul(ca si nuantatoarele).

Sper sa reusesti! Daca nu ai inteles ceva, trimite-mi un mesaj si iti explic mai bine :*!

4 răspunsuri:
| dragon40 a răspuns:

Da peti gasi noantator albatru pe www.deschisnon-stop.ro

| wall a răspuns:

Heihappyexista in farmacii si costa doar 3 leihappy

| Maduux a răspuns:

Pai pe internet nu stiu...dar la Selgros sunt;* la rafturile acelea pentru petreceri copii.cu baloane, pahare de unica folosinta etc.Stiu ca e unu p dn1. Succes in cautari:*

| Bianca_2119 explică:

Stiu si eu treaba cu albastru de metil dar eu merg frecvent la bazin si cred ca in cateva zile s-ar putea sterge. Oricum mersi mult pentru raspuns si daca nu o sa gasesc nuantator pana la urma o sa incerc cu albastru de metil. happy