| Gîlmeanu_Amalia-Valentina_1990 a întrebat:

Stie cineva vreo crema pentru acnee sub 20 de lei care se gaseste in farmacii? Daca da, spuneti-mi numele ei si pretul. Am tot incercat gama ClearSkin de la Avon pentru ca mama este reprezentant, dar nu au facut nimic pentru mine...

Răspuns Câştigător
| melkittenqueen a răspuns:

Zineritul e cel mai bun, e in jur de 20 de lei din cate tineam eu minte. Daca nu, la farmacia ardealul e o solutie creata de ei, cere crema sau solutie pentru cosuri preparata de ei(te duci la Ardealul daca ai in oras) si e 10 sau 20 de lei nu sunt sigura. Adica sunt persoane care mi-ai zis ca e 10 si altele care mi-ai spus ca e 20..vezi si tu. Pe mine produsele de la clearskin m-au ajutat cat de cat si este un baton, la oriflame, verde, ala m-a ajutat super mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit e pe baza de alcool, nu stiu de ce ar vrea cineva sa-si puna alcool pe fata, poti pune direct spirt daca scopul e sa scapi de cosuri usucand pielea.

Poti sa-ti iei baneocin unguent, e 15 lei.