| Daliana :) a întrebat:

Stie cineva vreo cura de slabit foarte eficienta si rapida? Va rog, este urgent happy Daca ati incercat si a mers, ajutati-ma si pe mine cu un sfat! happy

4 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Poti incerca cu cercul cu magneti, ajuta foarte mult, nu`i fac reclama, pur si simplu stiu pe cineva care a facut cu el si a avut rezultate grozave. Daca nu stii ce este am cautat o poza cu el: http://www.top-shop.ro/index.asp?tine=productview&pid=92480&c=0 si am dat de el la vanzare.

Mai poti incerca si partide de sex mai dese (cu sotul sau prietenul), fara gluma, ajuta. ceau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P@i, poti sa f@ci abdomene:p.sa mananci practic mai mult fructe si legume si tot ce nu conTine gr@simewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Daliana, eu sunt Daiana.Deci nu reusesti sa slabsti daca incepi cu urgentaa, rapiditatee s.a.Totul trebuie luat treptat.Adica renunta la chipsuri si chestii de genu. E primul pas. Aai grija la ce mananci nu manca porc si mancaruri grase.Seara in loc sa stay in pat tolanita, cu suncile pe pat mai bine stay jos tot in fata tv-ului si fa un abdomen, o flotare ceva orice... MISCA-TE nu sta acolo sa aduni celulita. Ce sa zic despre cure nu stiu multe fructe sa i vitamine si las*o mai moale cu mancarurile grase...mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Angi si eu am slabit intr/o luna 10 kg.mancand acelasi fel de mancare, eu mancam doar sandwich cald, in toaster, oricate si la orice ora.Acum sunt la a 4 cura, dupa 2 sarcini.