| litlleangel a întrebat:

Stie cineva vreo metoda, pentru cresterea parului mai rapida? Si sanatoasa?

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Da : rabdare. Am aproape 14 ani si am parul cam dupa fund de lug. Nu numai ca este foarte lung, dar si foarte des. Cum am ajuns aici? Fara sa vreau, este foarte greu sa il intreti, dar cu ajutorul mamei mele reusesc. Iti trebuie incredere si rabdare, ai grija de el si totul va veni de la sine. P. S.: nu am folosit masti de par, creme si tot felul de samponuri sofisticate nici macar cu balsam nu ma dau pentru ca mi se ingras parul foarte repede dupa aceea. M-am splat intotdeauna cu Johnson Baby, este de copii dar e bun. Acum da mama comanda dintr-un catalog de un sampon de la Krauter, Aroma sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
| andreea93_9801 a răspuns:

Bunahappy
Folosete ulei de ricinwinking e bun si pentru. gene eu ma dau in fiecare searawinking
Bey:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista de la vishy

| manndarina a răspuns:

Daca iti dadeai putin silinta vedeai ca intrebarea asta a mai fost pusa de N oriwinking