| elenamarinutza a întrebat:

Stie cineva vreo metoda pentru cresterea sanilor? dau fundahappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu este mama natură darnică, nu este altă variantă!
Exclus implanturile!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu exista metode de genul asta in afara de,, chirurgie,,

| Bubutita a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, dar daca ar fi vreo medota de marire a sanilor in afara de implanturi, am avea toti sani mari, insa na, asa ne-a lasat Dumnezeu si trebuie sa fim multumite de felul in care aratam si sa ne bucuram ca nu avem alte boli.
Sunt femei cu sani mari, dar care au cancer la san si tot degeaba, eu zic sa incetezi cu marirea sanilor, nu are rost.Cine te place, te place pentru felul in care esti, nu in felul in care arati.Bafta.PUp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Auzi,eu nu inteleg, sa imi fie iertata ignoranta, care e rostul sinilor mai mari. Daca nu a vrut Bunul Dumnezeu sa dea mai multa "dotare", pentru ce? Ca e la moda?! Ca asa ar vrea barbatii?! Ete na! Si noi am dori sa fim apreciate dupa ce avem si in cap si in inima, nu dupa marimea si fermitatea bustului sau a posteriorului... si ce, ei dau doi bani pe asta? Nu! Atunci noi de ce sa facem asemenea eforturi? Cine ne iubeste ne iubeste cum sintem si pentru ceea ce sintem. Daca vor sa ne schimbam, atunci ceva nu e ok.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Cine te place cu adevărat,de place și cu sânii mici!
Nu ai ce face, poate să aștepți, dacă ai o vârstă destul de fragedă.
Fără implanturi, desigur.
Pa, pa.

| BybyMary a răspuns:

Daca vrei, incearca asta, am auzit ca este buna http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t60349.html Sper sa te ajute :* Te pup :*