| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreo solutie impotriva semnelor/gropilor ramase in urma acneelor, vreun produs care ajuta incercat pe pielea voastra ca de exemplu acne control?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Astfel de cicatrici se scot NUMAI prin peeling, trebuie îndepărtate anumite straturi de piele ca sa le atenuezi, de dispărut ele dispar de tot doar dacă nu sunt foarte adânci și de regula ai nevoie de 2-3 ședințe.
Nu e deloc așa simplu, trebuie sa ai răbdare, e un pic dureros și destul de scump.