| rosiemarie a întrebat:

Stie cineva vreun parfum de la Oriflame care sa se asemene cu DeMarco (parfum care a fost tot la Oriflame)?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa cauti un parfum asemanator raportandu-te la notele parfumului DeMarco :
https://www.fragrantica.ro/parfum/Oriflame/DeMarco-2343.html

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Poate o sa ti placa Divine

| espresso1001 a răspuns:

I'm looking for the same thing. I asked a question on basenotes.net and nobody knows a fragrance that is too similar. Some say Lalique Lion is similar but after trying it I can tell you it's miles away.
Too bad, DeMarco was such a magnificent fragrance.