| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun site cu pantofi de dama cu toc inalt sau mediu pana in 10 cm (cu sclipici sau oricare model)marime 42-43?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De purtat.ro, comod.ro epantofi, acestea sunt siteuri care comercializeaza pantofi cu toc inalt, ce varsta ai? Felicitari ca mergi pe tocuri, putine femei mai poarta pantofi cu toc.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am scris in anunt ca vreau un site cu pantofi cu toc dar cu marimi cuprinse intre 42-43.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Caută pe Modlet au acolo.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Au doar marimea 41

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sau stie cineva vreun site ce face pantofi la comanda

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pantofii facuti la comanda costă mai mult, daca esti din Bucuresti mergi la bucur obor in magazin, au acolo o gramada de magazine cu pantofi noi nouti toate mărimile modelele le si probezi au si cu toc inalt si toc mediu, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gasesti pe Joom au marimea 42