| priete a întrebat:

Stie cineva retetele de pe webkinz la aragaz? Cele mai multe retete funda.

Răspuns Câştigător
| SonataArctica a răspuns:

Salut! retetele webkinz pentru aragaz sunt foarte variate si surprinzatoare.Iti voi da cateva retete care mi-au placut mie in mod special:) :
-Foloseste cirese,afine si saratele webkinz pentru o reteta cu totul speciala
-Foloseste sparanghel,jeleu si batoane de peste pentru Aquarus Jelly-o minune!
-Amesteca niste banane, inghetata la cornet si cirese
-Pune niste bautura racoritoare, niste popcorn si covrigel

Ei... oricum eu iti dau si niste site-uri pentru ca este mult mai clar cea ce scrie acolo decat cea ce zic eu.Si crede-ma, acolo gasesti orice!:
Pentru mancare://www.wacky-packages.net/webkinz/webkinz-Recipes.htm
Pentru haine:http://www.webkinzinsider.com/wiki/Solved_Clothing_Recipes

1 răspuns:
| NoemiVivien a răspuns:

Mda da o funda si mie!