| YLLL a întrebat:

Stiti ceva remedii pentru vergeturi si celulita? A incercat cineva crema de la Elmiplant sau impachetari cu zat de cafea?

6 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Cel mai bun remediu este sportul si miscarea continua. Bafta!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna.Nu am incercat crema si nici impachetarile dar pentru celulita iti recomand gelul pe care l-am folosit si eu:gel anticelulitic de la IVYSS PLANT.Nu dispar in totalitate dar..nu se vede chiar asa.Insa,vergeturile nu dispar niciodata, numai cu ajutorul operatiei straight face.
Daca folosesti gelul, faci putina miscare si renunti la sare, carne si paine, o sa scapi si de celulita.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Nu dispare (celulita)..scuze pentru greseala.

| YLLL explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Dar unde il pot gasi si cat costa? multumesc pentru raspuns.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru YLLL):

Pe net sau prin farmacii.http://www.ivyss.ro/?tn=productview&c=181499&pid=1155731
Pe net costa 70 de lei, dar in farmacie il cumperi mai ieftin.Merita. :)

Răspuns utilizator avertizat