| Gorgeous1999 a întrebat:

Stiti cumva ce benzi depilatoare sunt foarte bune? Si ar fi un sfat in plus pe care mi la-ti da atunci cand o sa le folosesc?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Farmec, Elmiplant, Sesu. Cele din urmă mi se par mie cele mai bune, iar ca un sfat: exfoliază-ți pielea înainte de epilare.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca vrei neaparat sa te faci cu ceara, mai bine mergi la un salon. E posibil sa nu te poti face calumea din prima. Eu iti recomand epilatorul. Pentru mine e cel mai bun.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Eu folosesc de la Farmec si sunt destul de multumita. Sunt de calitate si intotdeauna obtin un rezultat impecabil (pentru mine).

Răspuns utilizator avertizat