| lanvica a întrebat:

Stiti cumva daca este un salon de cosmetica in Miercurea Ciuc sau in Targul Mures unde se ocupa si cu epilarea (ceara sau zahar)?
Am auzit ca ar fi in Miercurea Ciuc un salon unde se ocupa cu epilarea cu zahar...
Daca stiti, va rog, sa imi spuneti adresa si mai multe detalii ( numarul de telefon, doare tare?, este eficient?, dupa cat timp creste parul? etc.).
Dau funda.
Multumesc

1 răspuns:
| AC_Andreea_1984 a răspuns:

Din câte ştiu de la un doctor, epilarea cu ceară te doare.Cel mai eficient o cremă de epilare dintr-o farmacie :50lei...funcționează în doar 3 minute.☺