| AAlinaaa a întrebat:

Stiti cumva daca epilarea cu ceara la salon este buna?:d

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Daa,este foarte buna, este si eficienta.Parul se subtiaza, iar cu timpul radacina se va slabi si astfel nu vei mai avea par.In plus parul iti creste cam dupa 2-3 saptamani, fata de lama unde-ti creste dupa 4-5 zile.Sa stii ca nici epilatorul nu este foarte bun, el smulge 5 din zece fire, restul le taie.
Sper ca ti-am fost de folos.

| luniii a răspuns:

Da! Este foarte buna, costa putin mai mult dar iti epileaza tot parul de pe picioara, unele fire sunt chiar smulse iar acesta iti da dupa 2, 3 saptamani.Eu consider epilarea cu ceara mult mai buna decat celelalte(si mai este si cu epilatorul dar iti da dupa 1 saptamana)

| Licuricea a răspuns:

Este f buna daca ai rabdare apoi sa iti creasca parul calumea sa-l smulgi pe tot, ceara nu apuca toate firele mici