| LaurikDulcik a întrebat:

Stiti cumva magazine de unde pot sa-mi cumpar blugi mai cool pana in 80 lei mai larguti si tenesi marime cam 39 asa dar nici tenesi pana in 40 lei mersi Funda

5 răspunsuri:
| Armando16 a răspuns:

Iti dau o idee du-te prin malluri si poate gasesti acolo de ex zara sau.

| DanielaCst a răspuns:

Eu cred ca New Yorker e o alegere bunathinking

| DanielaCst a răspuns:

Eu cred ca New Yorker e o alegere bunethinking

| alinabud a răspuns:

BUna,eu vand haine aduse din strainatate si am momentan o pereche de blugi mai larguti cu un pic de tur lasat la 70 Ron. Daca te intereseaza da-mi id tau si iti trimit poze.

| ZuZaAa_7389 a răspuns:

De unde esti? pai.de la Leonardo s'ar putea sa fie reduceri la tenisi...dar blugi...nu stiu. daca vrei sa fie cool trebuie'sa dai 100 lei pe ei.big grin