| Alicia15 a întrebat:

Stiti cumva unde pot sa gasesc niste blugi albastru inchis si sa fie din stofa sau ceva de genu.Sunt din Botosani.

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Nu cunosc Botosaniul, insa ti-ai putea comanda de pe net.

Ceva in genul au la Mini prix https://www.miniprix.ro/produs/66357/pantaloni-haine-dama/

Sau ai putea incerca la un Ilotti. Acolo au mereu pantaloni colorati!

7 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Blugi din stofa?

| Alicia15 explică (pentru AndraNicoleta):

Pai arata ca blugii dar sunt facuti din stofa.

| AndraNicoleta a răspuns (pentru Alicia15):

Aia sunt bantaloni, nu sunt blugi. Blugii sunt facuti din material de blug, nu din stofa.

| AndraNicoleta a răspuns (pentru AndraNicoleta):

* pantaloni

| Alicia15 explică (pentru AndraNicoleta):

Si stii unde as putea sa gasesc?

| AndraNicoleta a răspuns (pentru Alicia15):

Nu cunosc Botosaniul, insa ti-ai putea comanda de pe net.

Ceva in genul au la Mini prix https://www.miniprix.ro/produs/66357/pantaloni-haine-dama/

Sau ai putea incerca la un Ilotti. Acolo au mereu pantaloni colorati!

| jolie a răspuns:

Ori blug ori stofa...

| Kasia a răspuns:

Incearca pe www.asos.com