| friday a întrebat:

Stiti cumva vreun magazin /shop online unde-as putea gasi asa ceva: http://ak1.polyvoreimg.com/cgi/img-thing/size/m/tid/3554 1136.jpg?
funda.

Răspuns Câştigător
| poppies a răspuns:

E foarte dragut. Ceva de genul am eu doar ca e putin mai lung si e cu niste nuante de bej.Il am de la o ruda din anglia, de la New Look.Cauta pe site(www.newlook.com).In curand se va de schide si in Romania.Insa parerea mea e sa cauti si in mall-uri pe la Massimo Dutti(dar sunt cam scumpe),Bershka, Pull and Bear, H&M s.a.Ai gusturi.:d.