| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cursuri de psihologie? Ma gandeam la unul de la Eurocor, dar costa prea mult: 62 de lei un caiet si este vorba despre 30 de caiete. Stiti astfel de cursuri, dar mai ieftine?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@ViitorPsiholog, ți-am mai spus; dat fiind faptul că ai doar 16 ani, nu e cazul să te gândești de acum la efectuarea unor cursuri pentru psihologie. Formează-ți un temei, citind și aprofundând în primul rând manualul de psihologie de clasa a X-a (îl găsești aici online : http://www.scribd.com/doc/39609113/Manual-Psihologie-Clasa-a-X-A ), iar după aceea, cărțile care ți-au fost recomandate la cealaltă întrebare.
Baftă!

| andreitraineranc a răspuns:

Si in general fugi de eurocor ca dracul de apa sfintita...