| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de Eurocor? Cine a mai făcut la Eurocor? Merita sa faci un curs la ei? Vreo 90 de lei pe lună și 20 -21 de luni la rand? Prin corespondenta sunt cursurile.Eu mă gândeam la cursul hobby de psihologie sau cel de terapii naturiste.
Cine a mai făcut curs la Eurocor?

1 răspuns:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu am făcut niciodată cursuri Eurocor, dar trebuie citit cu mare atenție, inclusiv ce scrie cu litere mici, dacă se face practică, unde se face, dar cel mai important, dacă în acest tarif cerut intră și practica sau doar cursurile. De asemenea, unde se va da examenul final, în cât timp aveți rezultatele.
Sunt țări mult mai bine dezvoltate în privința cursurilor la distanță. La noi nu am este această tradiție.