| oana_3246 a întrebat:

Stiti niste coafuri care dau volum? eu am parul negru si ca lungime, putin peste umeri, iar firul de par este foarte subtire si are tendinta de a se ingrasa destul de repede. eu mai folosesc si spuma de par pentru volum de la taft si ma gandeam ca poate ar trebui sa ma mai tund, poate sa-mi las si breton... nu stiu. vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| DdiiiAa a răspuns:

Incearca bob.se poarta.:D.
http://www.google.ro/......tp?/search
inspirate de aici dc vrei inainte de a te tunde:)... fundaaaaaaa:X

1 răspuns:
| oompaloompa a răspuns:

Incearca sa il tapezi
sau spala-te pe cap cu sampon syoss sau schauma sunt foarte bune amandoua si mai poti folosi si crema kaloss dar aia e pentru a ti-l descurca sper ca te-am ajutat.