| afrodita3333 a întrebat:

Stiti site-uri de incredere din Romania de unde pot comanda produse de machiaj?

9 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Incearca avon si oriflame. In special, Oriflame.

| SheWasHere a răspuns:

Buna, iti recomand link-ul de la profilul meu!
Au preturi decente, livrarea este gratuita iar produsele sunt calitative, in special ojele si cele de make-up.

Inscrie-te prin intermediul link-ului de la profilul meu. Primesti catalog gratuit acasa si poti beneficia de dicount de pana la 42%.

Spor la cumparaturi!

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| momosetemik a răspuns:

Avon, Oriflame.Eu de acolo comand.Sunt bune produsele si pretul este la felwinking. Funditssa?

| AmyAmanda a răspuns:

Avon
Oriflame
Strawberrynet.com
Sa mai spun?